CS:GO Övgü Boost Nedir Ne İşe Yarar
Ferhat Yılmaz — 2 ay önce 1 dk okuma süresi
115

Merhabalar size csgo da çoğalan övgü satışından bahsedeceğiz.

Övgü satan kişiler iki yöntemde övgü satmaya başladı satın alırken bunlara dikkat etmemiz gerekir, bazı satıcılar hile yöntemi kullanarak övgülerinizi yükseltebilir bu şekilde boostlanan övgülerinizin hesabınıza iyi yada kötü bir etkisi olmaz vac ban yemezsiniz ancak aldığınız övgüler genellikle hesabınızdan silinir (2-3 hafta sonra). Bazı satıcılar ise geliştirdikleri yazılım ile size gerçek hesaplar ile topluluk sunucusunda övgü atabilir, bu övgüler kalıcıdır (silinmez) ve yararlıdır. Satıcılar genelde diğer satıcılara göre biraz yüksek fiyata satarlar.

Şimdi gelelim Övgü boostun yararlarına;

-Övgü boost oyun içindeki güven faktörünüzü arttırır ve böylelikle karşınıza ve takımınıza güven faktörü yüksek kişilerin gelme olasılığı yükselir.

-Hile Kullanmadığınız halde banlanma riski olmaz yani overwatch e düşmezsiniz.

Bu yazıyı paylaşmamın sebebi ise eylül ayında övgü satıldığını duydum ve araştırmalarıma başladım bir sitede yaklaşık 1000 övgüyü 10 tl ye buldum ve aldım ekim ayına girdiğimizde hesabımdaki övgü sayısı övgü satın almadan önceki ile aynıydı satıcıya bunu sormak istediğimde ise bir türlü satıcıya ulaşamadım. ekim ayının sonlarında farklı bir satıcı ile tanıştım o da bu sistemi bana anlattı ve o kişiden de övgü satın aldım 100 adet ve şuan hesabımda halen daha övgüler durmakta.

o satıcıya discord tan ulaşmak için : FREQUENCY#9962

Steamden ulaşmak için : https://steamcommunity.com/id/fybjk/

 

Senin Tepkin Ne Oldu?
Yazar Hakkında

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir